Teskale Dev

@TeskaleDev

Find out all the updates from the #TeskaleDev team and how to use #TeskaleAPI!

Translate personal information

We are working on raising a desired innovation on Teskale.

Embedded timeline components allow you to embed a collection of Tees on your own website. There are two types of embedded timelines; they are all similar in appearance and style to the timelines on teskale.com.😎

Just before we go to version 4.0 in Teskale Emojis, we're making temoji publicly available!

We are going to innovations on Teskale and we start the change with our emojis.

Just before we integrate the new emojis we'll be using on Teskale into Teskale apps, we're making our service public for designers, developers, and the Teskale community to browse. 😎😁💫🙈👅👀

Learn more: https://teskale.com/develo...

Before we make the new emojis version 4.0 available to all Teskale services (Teskale for web, android and iOS), we are publicly releasing our new emojis today. New #temoji 🎉 😜 👯 🍻 🚀 🌉 ✨

You know that Teskale is already a platform that is constantly being developed.

We share the list of all the innovations we made on Teskale on the changelog developer platform. We share the changelog publicly on Teskale. You can view what has been renewed, updated and currently under development on Teskale via the developer platform.

Check this page. We've started posting a complete list of what's changed in the changelog. https://teskale.com/develo...
(1/2) EN-TR

Artık bir gönderiye yorum yapmak daha kolay. Güncellemeyle birlikte herkese açık olarak sunduk ve yeni "Yanıtını Teesle" alanı daha kullanışlı, daha pratik.
Deneyimlemek için bu gönderinin içerisine girin.
👇👇

Yeni hesap oluşturmak isteyen bazı kullanıcılardan geri bildirimler aldık. Aldığımız geri bildirimlerde hesabı etkinleştirebilmek için aktivasyon kodunun belirtmiş oldukları e-posta adreslerine gelmediği yönündeydi. Yaptığımız incelemeler sonucunda servislerimizden kaynaklı bir hatanın meydana gelmediğini fark ettik. Daha fazla bilgi için lütfen sistem durumu sayfasını ziyaret edin. https://status.teskale.com

Sahne sizin, inanıyoruz, güveniyoruz! ✊

#EURO2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Milli Takımımıza başarılar dileriz #BizimÇocuklar !

Teskale'nin hikaye özelliği ile alakalı yeni bir arayüz üzerinde çalışıyoruz. Bu, hikaye oluşturma, gönderme, paylaşma, içerik ekleme, düzenleme ve efekt eklemenin daha stabil olacağı anlamına geliyor. Yakın zamanda, uygulama üzerinden kullanılabilecek.

Teskale'nin Beta 81.3.77 mobil uygulamasını aşağıda ki bağlantı üzerinden indirerek cihazlarınıza kurabilirsiniz. Google Play üzerinden indirilememe sebebi, gerekli inceleme süresinin haddinden fazla uzun sürmesinden kaynaklı olduğunu belirtmek isteriz.
👋 https://teskale.com/teskal...

Teskale'nin Beta 81.3.77 mobil uygulamasını aşağıda ki bağlantı üzerinden indirerek cihazlarınıza kurabilirsiniz. Google Play üzerinden indirilememe sebebi, gerekli inceleme süresinin haddinden fazla uzun sürmesinden kaynaklı olduğunu belirtmek isteriz.
👋 https://teskale.com/teskal...

Bazı şeyleri güncelledik ve yeniledik.

[Yenilendi] - Kapak fotoğrafı boyutu 600x200px'den 1500x500px'e çıkartıldı ve görüntü kalitesi arttırıldı.
[Yenilendi] - Profil fotoğrafı boyutu 400x400px'den 512x512px'e çıkartıldı ve görüntü kalitesi kısmi olarak arttırıldı.
[Yenilendi] - Yeni gelen bildirimleriniz artık "kalın yazı stili ve temaya göre siyah/beyaz renk" ile gösterilecek. Hangi bildirimi okuduğunuzu yada okumadığınızı rahatlıkla anlayabileceksiniz. Not: Renkler yeniden düzenlenecek ve bu işlem yalnızca bildirim panelini açtığınız an için geçerli olacak.

Bilgilendirme:

İzmir Bayraklı bölgesinde, depremden etkilenen bir binanın tüm operatörlerin fiber bağlantılarının bulunduğu mehhole'ün üzerine yıkılması sonucunda İzmir genelini kapsayan ve bir çok firmayı olumsuz etkileyen internet kesintileri yaşanmıştır.

Teskale Hizmetleri şuan için stabilize bir şekilde çalışmaktadır ve durum tamamen çözülünceye kadar anlık kesintilerin zaman zaman yaşanabileceğini belirtmek isteriz.

Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Teskale

Android için Teskale yeni mobil uygulama (Beta) sürecine katılım sağlayan kullanıcılar, Teskale'nin yeni mobil uygulamasını (Android) Google Play Store'dan uygulamanızı güncelleyerek edinebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen https://blog.teskale.com/y... adresini ziyaret edin.

#Teskale #AndroidUygulama

Dünyanın en saçma tartışmasını dinliyorum. Spektrofotometre küvetinin bir yüzeyi neden tırtıklıdır boyansa daha kolay olmaz mıydı?Ne nEe NeE nEe. Labaratuvarın altın kuralını kaçırıyorsunuz arkadaşım ama sorgulamıycan uyguluycan. Kafamı duvarlara vurasım geliyo cidden

#Ecz_Sudem

Teskale Yardım Merkezi'ni tamamen yeniledik.

Yardım Merkezi'nde online olarak destek talebi oluşturabilecek, yardım makaleleri, politikalar, kurallar ve yeni güncellemeler olduğunda ki sürüm notlarını inceleyebileceksiniz.

Teskale'nin daha kullanılabilir bir platform olabilmesi için hız kesmeden yeniliklere, güncellemelere, iyileştirmelere ve düzeltmelere devam edeceğiz.

www.info.teskale.com

#Teskale

26/03/2021 - Güncelleme Detayları

Güncelleme dosyalarının sunucularımıza aktarımı tamamlandı. Güncellemede olan yenilik ve değişiklikler kademeli olarak Teskale Web Platformuna ve Android-iOS cihazlarına eşzamanlı olarak sunulacaktır. Kademeli olarak kullanıma sunma amacımız olası bir veri kaybının yaşanmaması içindir.

İlerliyen saatlerde "changelog" > "Sürüm yenilikleri" kademeli olarak paylaşılacaktır.

03/03/2021 - İyileştirmeler

[Güncellendi] - Teskale API'leri güncellendi
[Ufak hatalar] - Arka uç noktalarında bazı ufak hatalar giderildi.
[İyileştirildi] - Sistem performansı ile alakalı iyileştirmeler yapıldı.

[Eklendi] - Teskale Ortaklık Programı kullanıma sunuldu.

Ortaklık programı ile alakalı bilgilendirmeleri;

www.ads.teskale.com adresinden öğrenebilirsiniz

Hikaye alanı konumu, sağ tarafta yer alacak olan "En güncel başlıklar ve Bunları takip edebilirsin" alanının ortasına konumlandırıldı. Bu alanda, Takip ettiğiniz kullanıcıların en son ki hikaye paylaşımlarını daha rahat görüntüleyebileceksiniz.

"En güncel başlıklar" alanı, şuan ki konumuna kıyasla daha sade, daha anlaşılır.
Konu başlıkları, size hangi alanlarla ilgili gösterilmesini istediğinizi ayarlar kısmından ayarlanabilecek ve Güncel başlıkların ne ile alakalı olduğunu anımsatacak olan yeni isimlendirmeler de, yeni arayüzde yerini alacak.

Örneğin, "Politika gündemi, Seçim gündemi, Futbol gündemi, MEB gündemi, Dizi gündemi".

Daha sade, daha anlaşılır ikonlar.
İkonların üzerine geldiğinizde çıkan sayfa isimleri ile, hangi alana gideceğinizi söyleyen açılır yazılır.

Bu sayede, arayüz daha geniş ve kullanımı kolay!

Yeni logo alanı, yeni ikonlar ve baştan aşağı yenilenen arayüz!
Kullanım kolaylığı, erişilebilirlik ve hızlı yanıt süreleri.

Teskale'nin yeni görünümü için üzerinde çalışmakta olduğumuz "Arayüz" tasarımını sizlerle gün içerisinde paylaşacağız. Fikir alışverişleri yaparak, gerekli iyileştirmeleri hepberaber yaparak en stabil görünümü elde edeceğiz.

Biliyorsunuz ki, henüz geliştirilme aşamasında olan bir uygulamada çeşitli hatalar ve sorunlar ile karşılaşılabiliyor. Çok istenilen özellikler henüz olmayabiliyor yada hiç istenmeyen özellikler de aksine kullanımda olabiliyor.

18/02/2021 - Update 1/5

Tablet üzerinde ki çeşitli hata/sorunlar giderilmiştir.

[Güncellendi] - Teskale.com tablet (Giriş) sayfasında ki çeşitli boyutlandırma ve veri algılamama sorunları giderildi ve sistem iyileştirici optimizasyon yapıldı.

Teskale reklam verme sisteminde ki iyileştirmeler ve kullanım kolaylığı açısından istatistik görüntülemeleri aynı alan içinden yönetilebileceği gibi reklam veren tarafından tam kontrole sahip olacabilecek. Reklam yayımlama işleminden sonra da düzenlemeleri kolaylıkla yapabilecek.

iOS için Teskale!
Android ve iOS uygulamalarında olan "Bildirimler" geliştirilme sürecinde olan "Test" sistemidir..

Teskale'nin iOS beta uygulaması App Store mağazasından indirilebilmesi için onaya gönderildi.
Bu aşamadan sonra Apple tarafından incelenerek olumlu/olumsuz onay sürecinin tarafımıza iletilmesini beklemekteyiz.

Teşekkürler

Teskale.com içerisinde bulunan hesaplarınız başında "@" işareti olmadan yalnızca "/" işareti ile beraber hesap yönlendirmeleri için çalışmalarımız devam ediyor.

Örneğin: www.teskale.com/teskaledev...

%20'lik kısım için bu özellik "Test/Beta" olarak kullanım amaçlı yayımlanmış